Fitball - IPSPORT

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

 

Fitball
 

Fitball je cvičení s velkým míčem. Je zábavné a vhodné pro všechny bez rozdílu věku i hmotnosti. Přínosem je zejména pro ty, kteří trpí jednostrannou zátěží a nesprávnými pohybovými návyky. Cvičení šetří kloubní systém a různými cviky tělo protahuje, masíruje a zároveň tvaruje problémové partie. Balony procvičí vnitřní břišní svaly, které se při jiném druhu cvičení nezapojují, tím pádem ani neposilují.
 

Sezení na míči ocení především Vaše záda. Při sezení i cvičení musíte neustále vyrovnávat těžiště, čímž stále aktivujete práci svalů. Kromě posílení zádových a břišních svalů sezení na míči rozvíjí rovnováhu a stabilitu a pomáhá správnému držení těla.
 

Cvičení na míči ocení hlavně ti, kteří mají problémy s klouby. Na míči jsou klouby v naprosto klidném stavu a nehrozí jejich poškození. Lidé, kteří trpí jednostrannou zátěží, mohou míč využít pro vyrovnání páteře. Cvičení snižuje napětí organismu, posiluje zádové a břišní svaly a zároveň aktivuje klouby. Pomáhá uvolnit svaly pánve a páteře. Umí zapojit hluboké svaly.
 

Cvičení na míčích Vás přivede do stavu hravosti , lehkosti a dobré nálady. Je to zábava i skvělá relaxace.
www.ip-sport.cz                      IvaSlavickova@seznam.cz               + 420 605 963 768
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky